جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
25. شهریور 1398
16. محرم 1441
16. سپتامبر 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
بازدید نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل از مرکز نبوت قم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
سه شنبه, 05 شهریور 1398 ساعت 09:04

نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ، ضمن بازدید از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای نبوت با کارآموزان اتباع دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، مجتبی موسی کاظمی رئیس مرکز نبوت ضمن اعلام این خبر هدف از اینگونه آموزشها را ارتقا آگاهی ، مهارت و ایجاد اشتغال برای اتباع خارجی ساکن در استان برشمرد.
در این بازدید نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل خاطرنشان کرد: آموزش مهارت های گوناگون، از جمله اهداف مهم کمیساریای سازمان ملل است، از این رو از تمامی افراد موثر در جهت تحقق این هدف مهم کمال تشکر و قدردانی را داریم.
در ادامه این بازدید دکتر احمد عطارنیا مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اعلام داشت: طبق قرارداد منعقد شده فی ما بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم و کمیساریای عالی پناهندگان تحت نظر وزارت کشور در سال 2011 این اداره کل متعهد شده سالانه آموزش های مهارتی را در زمینه های مختلف صنعتی، فنی و هنری با بودجه تخصیص یافته از کمیساریا به پناهندگان ارائه بدهد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، ارائه اموزشهای نهاد محور از طریق این سازمان را عاملی  در جهت خوداتکائی ،ریشه کنی فقر،ایجاد اشتغال پایدار،رشد اقتصادی و زندگی بهتر برای اتباع بیگانه برشمرده و گفت:افزایش ظرفیت اقتصادی خانواده ها می تواند امکان دستیابی به راه حل های پایدار و خصوصا اشتغال آسانتر اتباع خارجی در هنگام بازگشت موفقیت آمیز آنها را افزایش دهد.

 
 
     

پیوندهای ملی