جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
25. شهریور 1398
16. محرم 1441
16. سپتامبر 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در تیرماه سال جاری صورت گرفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 12 تیر 1398 ساعت 11:50

گردهمایی 2 روزه رؤسای انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های فنی و حرفه ای استان های کشور آغاز شد
گردهمایی تبیین و بررسی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی را با حضور رؤسای کانون های استانی انجمن صنفی کارفرمایی سراسر کشور  امروز سه شنبه 11 تیرماه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی، گردهمایی روسای کانون های استانی، با موضوع قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی، از اجرا تا فرصت های پیش رو، از 11 تیرماه به مدت دو روز در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای می شود.

امیرسعید مصباح، مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی، با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این گردهمایی، بهره گیری سازمان آموزش فنی و حرفه ای از تنوع نگرش و اندیشه های کانون های استانی سراسر کشور است.
مصباح، افزود: با توجه به اهمیت تعامل میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بخش خصوصی، بررسی فرصت های موجود در قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی و هم اندیشی با کانون های استانی انجمن صنفی کارفرمایی با محوریت نظام نوین مدیریت آموزشگاههای آزاد از دیگر محورهای این گردهمایی است.
این گزارش می افزاید: تشریح برنامه های سازمان، در حوزه سنجش مهارت و توضیح پیرامون نرخ شهریه ملی آموزش ها و ثبت آن در سامانه قیمت گذاری نرخ خدمات (سامانه 124) از دیگر محورهای این نشست است.

 
 
     

پیوندهای ملی