جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
27. خرداد 1398
13. شوال 1440
17. ژوئن 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
سه شنبه, 08 خرداد 1397 ساعت 11:48

 

بیش از 159هزار نفرساعت مهارت های فنی در بخش صنایع و صنوف استان قم در سال 96 ارائه شد.
در سال گذشته 159 هزار و 954 نفرساعت آموزش های مهارتی در بخش صنایع و صنوف توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ارائه شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، دکتر احمد عطارنیا مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته 2744 نفر معادل  159 هزار و 954 نفر ساعت در بخش صنایع و صنوف از آموزش های مهارتی در استان قم بهره مند شده اند.
وی با اشاره به ظرفیت های شغلی صنایع و صنوف استان و همچنین ضرورت ارتقاء مهارت شاغلان در سطوح مختلف، اجرای آموزش های فنی و حرفه ای برای صنایع و صنوف را بسیار مهم و موثر بیان کرد.

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: این آموزش ها طی بازدید های کارشناسان این بخش از صنایع و صنوف بر اساس نیاز سنجی های انجام شده ارائه گردیده، که در سال گذشته تعهد استان در این بخش 133 هزار نفر ساعت بوده که با تلاش همکاران در این حوزه تعهدات استان 120 درصد تحقق یافته است.
وی خاطرنشان ساخت: شاغلان در صنایع پس از فراگیری آموزش های مهارتی و اخذ نمره قبولی در آزمون های کتبی و عملی پایان دوره گواهینامه مهارتی مطابق با استاندارد بین المللی دریافت می نمایند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 09 خرداد 1397 ساعت 13:04
 
 
     

پیوندهای ملی