جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
27. خرداد 1398
13. شوال 1440
17. ژوئن 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای اجرای آیین نامه ایجاد مراکز کارآموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی انجام شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
پنجشنبه, 27 اردیبهشت 1397 ساعت 09:16

افتتاح مرکز کارآموزی بین کارگاهی نیروگاه سیکل ترکیبی قم
در راستای اجرای آیین نامه ایجاد مراکز کارآموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی، مرکز کارآموزی بین کارگاهی نیروگاه سیکل ترکیبی قم افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در این مراسم که با حضور دکتر احمد عطارنیا مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، کاویانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، صابری مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم، جانقربان سرپرست آموزش صنایع و صنوف استان، معاونین نیروگاه و کارشناسان اداره کل در محل سالن جلسات نیروگاه برگزار شد مرکز کارآموزی بین کارگاهی نیروگاه سیکل ترکیبی قم افتتاح شد.

در این جلسه دکتر عطارنیا ضمن اشاره به تبصره 2 ماده 110 قانون کار جمهوری اسلامی ایران افزود: با عنایت به اینکه این نیروگاه سیکل ترکیبی قم از لحاظ استراتژیک دارای اهمیت بسیاری می باشد پیگیری فرایند صدور مجوز آن در دستور کار ویژه قرار گرفت و گواهینامه ثبت آن توسط دکتر پاک سرشت معاون محترم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به امضا رسیده است.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه مجموعه نیروگاه سیکل ترکیبی قم مجموعه ای دانشی و به روز می باشد لذا اینگونه مجموعه ها با تمرکز بر روی افزایش دانش و مهارت بر روی بهره وری تمرکز می کنند تا بتوانند در دنیای رقابتی امروز جایگاهشان را ارتقا داده و تثبیت کنند.
عطارنیا با اشاره به اینکه هزینه های آموزش جزئی از سرمایه محسوب می شود بیان کرد: هرچه آموزش در یک مجموعه برای کارکنان که سرمایه انسانی آن دستگاه محسوب می شوند بیشتر باشد، باعث افزایش راندمان کاری و به دنبال آن افزایش بهره وری و عملکرد خواهد شد و لذا داشتن یک مرکز آموزشی در نیروگاه سیکل ترکیبی قم باعث افزایش و به روز شدن دانش، مهارت و بهره وری می شود.
وی در پایان از آمادگی مراکز آموزشی ثابت استان در برگزاری دوره های موجود در مراکز جهت پرسنل نیروگاه خبر داد.
در ادامه مراسم صابری مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قم از زحمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل استان بویژه دکتر عطارنیا بواسطه پیگیری و تلاش در تحقق این موضوع تشکر کرد.
وی با اشاره به اجرای آموزشهای عمومی، تخصصی، مدیریتی و ... در نیروگاه افزود: با توجه به اینکه نیروگاه سیکل ترکیبی قم مجموعه ای تخصصی است از متخصصین و اساتید دانشگاه که سابقه تجربی و فنی در صنعت دارند نیز استفاده می شود.
در ادامه کاویانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیروگاه سیکل ترکیبی را مجموعه ای منظم و یکی از مجموعه های برتر استان عنوان کرد و از تلاشهای دکتر عطارنیا که در هر سال برنامه های جدید و قوی ای در آموزش های مهارتی استان اجرا می کنند تشکر نمود.
بازدید از مرکز کارآموزی بین کارگاهی نیروگاه قم و افتتاح رسمی این مرکز پایان بخش این برنامه بود.

 
 
     

پیوندهای ملی