بانک اطلاعات نخبگان مسابقات ملی مهارت استان قم چاپ
نوشته شده توسط مدیر پورتال   
سه شنبه, 15 بهمن 1392 ساعت 00:00

عملکرد مسابقات ملی مهارت سه سال اخیر دراستان قم

هشتمین دوره مسابقات ملی مهارت سال 1386

 

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

مرتضی شریف نژاد

آجرچینی

5

نقره

2

محمد علی بلنج

کابینت سازی چوبی

3

برنز

3

مجتبی قربانی

تراش CNC

6

لوح افتخار

4

مجتبی محمد علی تبار

کاشیکاری دیواروکف

19

لوح افتخار

5

مرتضی مرادی

منبت کاری

7

لوح افتخار

نهمین دوره مسابقات ملی مهارت    سال 1387

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

علی علوی

طراحی گرافیک

6

لوح افتخار

2

امین نیک خوی

کنترل صنعتی

5

لوح افتخار

3

سیامک صفی لو

منبت کاری

6

لوح افتخار

4

محمد علی بلنج

نجاری درب وپنجره

12

لوح افتخار

 

دهمین دوره مسابقات ملی مهارت    سال 1388

 

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

محمد علی بلنج

نجاری (اتصالات درب وپنجره)

1

طلا

2

هادی نوروزی

جوشکاری

5

لوح افتخار

3

مجیدکوچکی قرمزچشمه

کابینت سازی (چوبی)

9

لوح افتخار

4

سعید ملاعلی

کنترل صنعتی

7

لوح افتخار

5

وحید پرنیان

منبت کاری

5

لوح افتخار

6

سید احمد موسوی

تاسیسات الکتریکی

8

لوح افتخار

یازدهمین دوره مسابقات ملی مهارت    سال 1389

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

محمدحسین پویان فر

الکترونیک

3

برنز

2

حسین سلطانی

کنترل صنعتی

3

برنز

3

مجتبی قربانی

تراشCNC

6

لوح افتخار

4

سعید یوسفی

فناوری اتومبیل

5

لوح افتخار

5

هادی نوروزی

جوشکاری

5

لوح افتخار

6

سید احمد موسوی

تاسیسات الکتریکی

7

لوح افتخار

درمجموع رتبه ی شانزدههمین کشوری کسب شد

 

دوازدهمین دوره مسابقات ملی مهارت  سال 1390

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

اسماعیل علیرضانژاد گوهردانی

برودتی و تهویه

3

برنز

2

مجتبی رشیدی احمد آبادی

کاشیکاری دیوار و کف

 

لوح افتخار

3

محسن ادهمی

آجرچینی

 

لوح افتخار

4

حسن مهدوی

کنترل صنعتی

 

لوح افتخار

5

محسن ایوبی

جواهرسازی

 

لوح افتخار

سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت  سال 1391

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

راضیه ابراهیم نژاد

قنادی(شیرینی پزی)

1

طلا

2

پرگل برومندراد

تراش CNC

2

نقره

3

مجتبی رشیدی احمدآبادی

کاشیکاری دیوار و کف

2

نقره

4

علی جعفری

کنترل صنعتی

3

برنز

5

محمدرضا بیات

لوله کشی و گرمایشی

 

لوح افتخار

6

وحید بنفشه

کابینت سازی (چوبی)

 

لوح افتخار

7

حامد سلیمی

فناوری اطلاعات-مدیریت سیستم های تحت شبکه

 

لوح افتخار

8

محسن ایوبی

جواهرسازی

 

لوح افتخار

9

محمدجواد شفیعی آبکناری

ساخت و تولید تیمی

 

لوح افتخار

10

میرمحسن مبشری

ساخت و تولید تیمی

 

لوح افتخار

11

مهدی پویانفر

ساخت و تولید تیمی

 

لوح افتخار

12

سیدعلیرضا موسوی

ساخت و تولید تیمی

 

لوح افتخار

13

فرشاد شریف زاده نصراللهی

فرز CNC

 

لوح افتخار

چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت سال 1392

ردیف

نام ونام خانوادگی

رشته

رتبه

مدال

1

مهدی فتحی پور

ساخت و تولید تیمی

3

برنز

2

مهدی پویان فر

ساخت و تولید تیمی

3

برنز

3

بهنام فرنقی نژاد

ساخت و تولید تیمی

3

برنز

4

احسان بادفر

کنترل صنعتی

3

برنز

5

محمدرضا بیات

لوله کشی گرمایشی

3

برنز

6

علیرضا خادمی

طراحی فضای سبز

 

لوح افتخار

7

محسن ادهمی

طراحی فضای سبز

 

لوح افتخار

8

محمد مهدی محمدی پیام

طراحی وب

 

لوح افتخار

9

محمدحسن بداغی

فناوری اتومبیل

 

لوح افتخار

10

محمدعلی حسینی زاده

قنادی(شیرینی پزی)

 

لوح افتخار

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 16 بهمن 1392 ساعت 12:16