جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
25. شهریور 1398
16. محرم 1441
16. سپتامبر 2019

اوقات شرعی


 
Home بیانیه توافق سطح خدمات

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
بیانیه توافق سطح خدمات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه, 19 مرداد 1397 ساعت 12:46

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات وب سایت  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم به آگاهی مراجعین محترم می رسد:

هدف از این توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.

این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت‌های این سازمان را در صورت لزوم مشخص می‌کند.

مسئولیت و تعهدات:

-۱  این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش ارتباط مستقیم با مدیر کل و مسئولین واحد های و روسای مراکز در  بخش میزخدمت الکترونیکی به نشانی www.qomtvto.ir , khedmat.qomtvto.ir  به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، می باشد.

-۲ حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی شده است. همچنین برای ارتباط با مدیرکل به قسمت ( ارتباط مستقیم با مدیرکل ) و سایر حوزه ها به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. نظرات سازنده شما برای افزایش کیفیت ارائه خدمات و در صورت لزوم اصلاح فرآیندها موثر خواهد بود در صورت امکان در نظرسنجی ما مشارکت فرمایید.

۳- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد

 
 
     

پیوندهای ملی